opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Wyzwanie
- Ktoś chce jeszcze piwo? - spytał Rafał.
- A może coś mocniejszego? - zapytał Darek.
Gdy wódka była już a stole zaproponowałam:
- Zagramy w prawda lub wyzwanie?
Ta gra cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w naszej grupie. Działy się wtedy rzeczy, których na co dzień i na trzeźwo nigdy byśmy nie zrobili.
Usiedliśmy w kółku. Razem było nas 5. Ja, Malwina, Klara, Darek i Rafał.
- Ok, więc zacznijmy od... Klary. - zarządziłam.
Zakręciła butelką. Padło na Malwinę.
- Prawda czy wyzwanie?
- Wyzwanie.
- Masz rozebrać się do naga i masturbować.
Zaczęła od spodni. Były bardzo obcisłe i widziałam, że chłopaki z chęcią pomogliby jej je zdjąć. Później ściągnęła bluzkę. Została w samej bieliźnie. Zauważyłam lekkie poruszenie w spodniach chłopców a i ja nie pozostałam obojętna na jej gorące ciałko. Patrząc na jej kuszący trójkącik pod brzuchem i sutki, które prześwitywały przez koronkę jej stanika, zrobiłam się wilgotna i miałam ochotę polizać wszystkie te kuszące miejsca.
Malwina zdając sobie sprawę z naszej reakcji na chwilę odchyliła jedną miseczkę i kusiła nabrzmiałą brodawką. Gdy już się z nami podrażniła stanik wylądował na ziemi i mogliśmy w pełni podziwiać jej piersi. Zaczęła się nimi bawić a po chwili jej palce wślizgnęły się pod gumkę majtek.
Odwróciła się i zaczęła je powoli zsuwać. Dała chłopakom dotknąć swoich pośladków aż w końcu odwróciła się przodem do nas z palcem między wargami sromowymi. Przesuwała nim w górę i w dół, aż niespodziewanie złapała mój palec wskazujący, włożyła sobie do ust i powolnym ruchem zanurzyła do w pochwie. To doprowadziło chłopaków do ostateczności. Jeden oderwał mnie od Malwiny i zaczął rozbierać. Drugi pchnął Malwinę na ziemię i siedząc na niej zaczął rozpinać spodnie. Klarą nikt się nie zajął ale mimo to rozebrała się i kiedy Darek leżał na mnie wsuwając we mnie swój sprzęt, pochyliła sie nad moją twarzą i zaczęłam lizać jej muszlkę. Po chwili była wilgotna i moje palce zakradły się do jej wnętrza. Wiła się nade mną i jęczała. Po chwili wyczułam nasienie Darka wypełniające moją pochwę, ale ja nie byłam jeszcze gotowa więc przekręciłam się by Klara mogła dokończyć za niego. Językiem wylizywała z mojej pochwy nasienie Darka. Po chwili poczułam, że przy mojej głowie znalazło się krocze Darka. Ostro zaczął posuwać Klarę w dupę. Zaczęłam masować mu jądra. Nie spodziewał się tego, ale poczułam jak od dodatkowej rozkoszy, aż się zatrząsł.
Dodał: indie, 2014.03.08
czytano: 0 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top