opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 To było jakem mjała 14 lot
Mom na imie Hanka. Mjyszkom pod Nowy Targjem. Mom 15 lot i kce wom opłowiedźeć co sie dzioło na impreźe w zeszłe wakacje w lipcu. Mjałam wtedy 14 lot i w krzokach znalazłam kasete w filmem o sexie. Po kryjomu obejrzałam jak mamy i taty w chołpie nie było. Od te pory ciongle myslałam ino o jednym. Cycki mie swedziały a pipka sie ślimacyła. Kciało mi sie dupcyć. W końcu roz zostałam sama w chołpie jak ojce pojechali do miasta. Cułam ze mie pipka swendzi. Łaziułam po domie az zobacyłam łogórka co siedzioł na stole. Wziołam go ze sobą i posłam do pokoju. Zdjołam majtki i zacołam se go wpychać do pipy. Z pocontku nimóg wejś ale wepchłam go mocno az wrescie wsed. Dobze mi było tedy bo az mie zaczęsło. Zacząłam nim rusać mocni i mocni. Az w końcu pocułam jak mie skrynco. Pore razy mie tak rzuciło i ustało. Późni obacyłam ze mi sie krew leje z pipki. Przestrasyłam sie troche ale wiedziałam ze za pirsym razem tak jes, bo mi koleżanki godały. Wytarłam sie i umyłam. Cało noc mie pipka błolała i nastepnygo dnia tyz cułam jakby mie tam kto dropoł. Po 2 dniach mi przesło i zaś mie zacoła pipka swendzieć az mi z nie ciekło. To była sobota. Ojce mie wysłali do Nowygo Targu po gwoźdźe. Zajechałam i kupijułam łod razu. Jak miałam wracać ujrzałam napis INTERNET na ścianie. Znajomo mi godała ze w internecie to jes sex i rózne tkje filmy. Z ciekawości wesłam. Chłop co tam stoł powiedzioł ze za godzine 8 złotych to kostuje. Akurat miałam 10 chciałam zobacyć jak to działo. Powiedziałam mu zeby mi pokazoł jak to działo a on mi powiedziioł ze wystarcy wpisać do przeglondarki hasło i sie wyświetlo. Jak odsed wpisałam z ciekawo babie wkładoł huja do pipki z tyłu a ta sie tak darła ze az wszyscy sie zaceli oglondać na mnie. Wyłonczyłam to i wysłam stamtond. Jak wracałam busem do domu to cały cas o tym myślałam. I tak cułam jakby mi sie tys tak do chłopa kciało. Na wiecór ociec z matkom posli spać a jo kciałam ućyc na dyskoteke do Las Vegas. Nie miałam zodnych ładnych ciuchów ale znalazłam w szofie staro spudnicke i bluzke. Spudnicka była troche długo dlotego wziołam nożycki i jo uciołam bez poł. Nierowno mi wysło i uciołam jesce roz i późni jesce roz. Ubrałam bioło bluzke, biołe majtki i to spudnice. Teroz znowu była krótka ze mi ledwie majtki przykrywała. Bołam sie ze mie nie wpusco na impreze ale sie udało. Wesłam do środka i siadłam na kanapie. Muzyka grała i mi sie podobało. Miałam 20 złotych ale wiedziałam ze mi piwa nie sprzedadzo. Przysed tam taki chłop, w eleganckiem garniturze i w bioły koszuli, mioł koło 30 lot. Wsed rozejrzoł sie i siod koło mnie. Spodoboł mi sie, mioł ze 190 cm i bronzowe włosy. Ładny chłop, nie chudy, nie gruby. Popatrył na mie i sie uśmjychnoł. Troche sie go wstydziułam bo był starsy ode mnie a jo mom niewiele ponad metr pindziesiont. Ale w końcu zapytałam go:
- moze kupi pan piwo?
Zapytoł mie jakie kce. Powiedziałam ze zywca. Uśmichnoł sie i posed do lady a za chwile przyniós 2 piwa. Podzienkowałam mu a on zapytołcy kce wkładke do piwa. Nie wiedziałam co godo. Wyjoł z kieszenie mało flaszecke z wódkom i zapytoł cy chce troche do piwa. Powiedziałam zeby mi troche doloł. Naloł mi troche a jak upiłam to znowu troche. Powiedzioł ze to górolsko śliwowica a on specjalnie z Krakowa przyjyzdzo zeby sie takie napić. Co chwilami dolywoł ko kufla i godoł ze mocniejsce lepse. Jak sie skońcyło piwo przyniós jesce sok i my skońcyli razem znim śliwowice. Goronco mi sie zrobiło mi sikać mi sie zakciało. Powiedziałam ze ide sie wysikać. Wstoł i powiedzioł ze mie odprowadzi. Wesliśmy do łazienki, siadłam na desce i sie wysikała. Otwarłam dźwi a on wsed do mie do kajuty. Zamknoł dźwi i stanoł blisko mie. Zapytoł ile mom lot? Powiedziałam mu ze 16. Chyba wiedzioł ze cyganie bo się zaśmioł.
- chyba niecałe - powiedzioł
- no dobra, mom 14 powiedziałam - tylko niech Pan nie godo nikomu.
Popatrzył i powiedzioł, że jak na 14 lot to mom całkiem ładne cycki i ze pu sie podobajo takie blondynki jak jo. Stanoł za mnom i złapoł mie za cycki. Wystrasyłam sie trochy bo jesce nigdy mie chłop za cycki nie czymoł. Późni zjechoł rękom nizy do majtek. Bołam sie go troche ale powiedzioł ze jesem ładno i zapytoł cy już sie dupce? Powiedziałam ze jesce nie. Tedy powiedzioł ze skoda bo to jes fajne. Powiedziałam mu ze sie trochy boje bo nie wiem jak to sie robi. Na to on powiedzioł ze mie naucy. Wziołmie za renke i poprowadził do auta. Zapytoł mie cego sie boje.Ja nic nie powiedziałam. Za chwile wyjoł spod fotela flaszecke śliwowicy i doł mi do picia. Łykłam ze 2 razy a on zapalił auto. Jechalimy tak kawołek az zapytołgdzie tu mozno przystanoć. Powiedziałam mu ze za kawołcek jes skrent i tako chołpa co nik w ni nie mjyszko. Skrencilimy, zaczymoł sie i wysed z auta i otworzył mi dźwi. Były ciepło. Wyjął z kieszeni flaszke i zacoł pić.Późni mi doł trochy i w końcu som dokońcył. Wysiadłam z auta a nogi az mi sie trzesły. Zapytoł cy niktu nie mjyszko. Powiedziałam mu ze nik. Wzioł mie za reke i poprowadził do stodoły. Cułam ze kce mie wydupcyć. Mi sie tys nogi trzesły i pipka zacoła sie mokrzyć. Weślimy do stodoły, zapolilimy światło i prześlimy do drugie części gdzie lezała kupa siana. Stanoł za mnom i złopoł mie zacycki. A za chwile jedno renke wsunoł pod spudnice i pod majtki. Az mi sie nogi zacisly. Zacoł mie miziać po pipce i coroz blizy sie przysuwać az pocułam na placach jygo huja. Bołam sie co bedzie dali ale tyz cułam ze mi sie chce dupcyć. Rozerwoł mi bluzke i stanik a późni zdjoł majtki. Zdjoł portki i uwidziałam jygo huja. Stoł jak sztacheta w płocie. Jesce nigdu nie widziałam prowdziwego huja i mie podnieciło. Wtedy wyjoł z kieszeni jakoś tubke i powiedzioł że za chwile bedzie jecse wieksy. Popryskoł se go jak dezodorantem i znowu zasedł mie od tyłu. Cułam jak mu twardnieje i rośniebo mie smyroł po plecach. Za chwile stanoł przede mnom. Az sie zlekłam bo teroz to on mioł chyba ze 40centymetrów. Zapytoł cy lubie takie duze pały. Przestrasyłam sie ale nie kciałam uciekać. Powiedzioł zebym go wzioła do gemby i ssała. Klenkłam i zacełam mu ciongnoć. Wpychoł mi całego az do gardła ale cały nie chcioł wejś. Powiedzioł do mie:
- wjebie ci się w cipkę mała. chcesz?
Bołam sie troche ale pipka mie tyz swendziała i kciałam pocuć jak to jest mieć w środku prowdziwygo kutasa. Kiwnołam głowom. Nagle rzucił mie na siano i zwalił sie namie jak kloda. Zacoł miziać cycki jenzykiem i piescić cipe renkom. Zrobiło mi sie ciepło i dobrze. Za chwille złapoł mie za nogi i rozciognoł je na płasko. Wzioł huja do reki i zaczoł mi go wpychać do środka. W końcu mu sie udało wejś. Aż mie wstrząsło i pocułam jakby mi do brzucha dosed. Walił mie coraz mocni az wsed cały. Wtedy pocułam jak mie skrenco. Cipa mi sie zaciskała i tryskała. Tak mi było dobrze ze jesce nigdy mi tak dobrze nie było. Jak sie skońcyło on dali mie dupył. Powiedzioł tylko:
-ale jesteś ciasna
-dobrze mi
- spuszcze ci sie
Zachwile go wyjoł i znowu zaczoł mie lizaćpo cyckach. Walił mie też w cipe palcami. Chciałam znowu go w sobie. Powiedziałam zeby mi znowu wsadził. Wszed we mie z całej siły i znowu ni było dobze. Całował mie głemboo az jenzyk miałam w gardle. W koncu znowu mie zaceła cipa zaciskać i sikać. Sikałam az go oblałam. Wspaniale mi było. Wtedy on powiedziioł ze mi sie spuści do pizdy. Wsadziuł mi znowu do cipy i zacał pierdolić z całe siuły. Tak mie rąboł ze mie 3 roz cipka ścisnąłai inowu mi było dobze. Ale on jeboł dali i nie przestawoł az nagle mi siknoł w cipie tak ze az mi flaki rusyło. Tylko krzycoł
-yyyyyyyyyyyyyyyyy
-uyyyyyyyyy-
oyyyyyyyyyy
Jak wyjoł huja z pizdy to za mi sie trochy wyloło. Powiedzioł ze jak nie bede mieć bachora to bedzie dobze. A jak bede w cionży to to do tabletki i mi zlikwiduje. Doł mi numwer telefonu jakby co i kozoł dzwonić jakbym nimiała miesionczki. Późni już sie nie widzieliśmy a jo w cionże nie zaszłam.
Dodał: Hanecka górolka z pod Nowygo Targu, 2013.12.02
czytano: 0 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
Tajemniczy 2016.08.09
Widzę błędy Ale propsy za gwarę :) Śląsk rządzi! 😅😅😅
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top