opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Wspomnienia nastolatki Agnieszki c.d., cz.2
Wakacyjne dni mijały szybko…. za szybko tego szczególnego lata. Nadchodził koniec sierpnia i zbliżały się moje 13 urodziny. Rodzice pozwolili mi zrobić małe przyjęcie urodzinowe dla kilku moich koleżanek. Nie szykowała się jakaś wielka impreza bo wiele koleżanek było jeszcze na wakacjach…no ale niektóre już wróciły albo w ogóle nie wyjeżdżały. Ogólnie nie miałem zbyt wielu koleżanek do zaproszenia tak więc na urodzinowej imprezce zjawiły się cztery moje koleżanki. Najbardziej się cieszyłam i zależało mi aby była moja najlepsza przyjaciółka Paulina. Była to naprawdę taka przyjaciółka od serca… znałyśmy się od przedszkola i zawsze byłyśmy blisko. Paulina była drobniutka brunetką o ciemno brązowych oczach i długich kręconych włosach. Była młodsza ode mnie bo była z końcówki grudnia ;) zawsze ubolewała z tego powodu, że jest najmłodsza w klasie.
Poprosiłam mamę , aby poprosiła rodziców Pauliny aby mogła zostać u mnie po imprezie na noc. My niedawno przeprowadziliśmy się do nowego domu na przedmieściach, a Paulina mieszkała w centrum miasta w blokach. Chciałam się z nią po prostu nagadać bo tak się składało, że nie widziałyśmy się prawie przez całe wakacje. Jak ja byłam w domu to Paulina wyjechała z rodzicami nad morze, jak ona była to ja byłam w Chorwacji…no i tak jakoś zawsze się nie tak składało aby sobie poplotkować w te wakacje. A wrażeń było sporo tego lata 
No i udało się, nasi rodzice ustalili ,że mój tato odwiezie Paulinę następnego dnia rano do domu.
Urodziny były bardzo fajne, mama upiekła pyszny tort, posiedziałyśmy w piątkę tak do 20 , po trzy koleżanki przyjechali rodzice , a my z Pauliną mogłyśmy teraz dopiero się nagadać. Posiedziałyśmy jeszcze trochę z moimi rodzicami… Paulina opowiadała o swoich wakacjach nad morzem, w Mielnie.
Rodzice uszykowali Paulinie materac do spania u mnie w pokoju na poddaszu. Po 22 poszłyśmy się szybko wykąpać , każda po kolei i do spania. Zgasiłyśmy górne świtało i zostawiłyśmy tylko zapalona mała lampkę nocna przy moim łóżku. Długo jeszcze gadałyśmy… o wszystkim, trochę o innych koleżankach… o wakacjach… po prostu nie mogłyśmy się nagadać. Opowiedziałem Paulinie i poznanym w Vigani w Chorwacji Pavle i o calowaniu się z nim. Paulina słuchając była bardzo zainteresowania , aż miałam wrażenie dostała wypieków na policzkach. No ona zwierzyła się ,że jeszcze nie miała takich przygód z chłopakami ….. wzdychając tylko ,że może w przyszłe wakacje ona pozna chłopaka na wakacjach. Paulina jednak była młodsza i miała 12 lat , no i była drobnej budowy jeszcze nie było za bardzo u mniej widać wydatnych piersi jak u mnie po tych wakacjach.
Rodzice już od jakiejś godziny sobie spokojnie spali na dole, a my w najlepsze dalej sobie plotkowałyśmy popijając colę i objadając się resztkami tortu.
Jak tak gadałyśmy o całowaniu się z chłopakami Paulina zaczęła drążyć temat i wypytywać mnie jak to jest….no to opowiadała jej na tyle na ile umiałem to opisać… ,że to takie fajne uczucie… opowiadałem jak Pavel całował mnie, „z języczkiem”, jak dotknął moich piersi, a ja spanikowałam choć było to przyjemne.
W pewne chwili Paulina się zamyśliła….i ni stąd ni z owąd cicho jakby się wstydząca tego co mówi zapytała…. ,
- a mogła byś mi pokazać jak to robiłaś z Pavlem… ? , może lepiej sobie to wtedy wyobrażę.
Trochę mnie zamurowało….. po chwili namysłu powiedziałem
- dobra przecież jesteś moją najlepszą przyjaciółką , to wskakuj do mnie pod kołdrę bo pewnie nawet zimno Ci na tej podłodze na materacu.
Odchyliłam kołdrę , a Paulina jednym susem wskoczyła pod nią. Nawet nie była nam ciasno bo miałem bardzo szerokie łóżko. Nie bardzo wiedziałyśmy jak się za to zabrać…
- no dobra to zróbmy tak…. Ty się połóż na plecach, a ja będę Ciebie całowała tak jak robił to Pavel… dobra? , powiedziałam
- świetnie , odpowiedziała Paulina i zadowolona z obrotu sprawy ułożyła się wygodnie na placach, zamykając oczy i otwierając przy tym usta . Nachyliłam się nad nią i delikatnie przywarłam swoimi ustami do ust Pauliny. Początkowo szło nam to bardzo niezdarnie…. Nie to co z chłopakiem tam zadziałał instynkt , ale gdy zaczęłam wkładać swój języczek do ust Pauliny… , a ona zaczęła robić to samo swoim językiem było już z każdą minuta lepiej. Całowałyśmy się tak dłuższą chwilę.
- no i tak to mniej więcej wyglądało…. I jak Ci się podoba całowanie Paula, zapytałem
- fajnie, dziwnie , ale fajnie ,
- z chłopakiem jest jakby trochę inaczej…. Inne emocje powiedziałam
- możemy teraz spróbować tak jakbym to ja była chłopakiem, zapytała Paulina
- dobra nie ma sprawy,
i położyłam się na plecach tak jak poprzednio Paulina , a ona nachyliła się nade mną i zaczęła mnie całować…. Teraz za drugim pocałunkiem wychodziło już nam to znacznie lepiej…. Paulina szybko pojęła o co chodzi w całowaniu. Po chwili zaczęłyśmy się cicho śmiać z tego wszystkiego….
- ale fajnie powiedziała Paulina… chce jeszcze raz …pozwolisz??
- no jasne , powiedziałam , a Paulina znowu przywarła do moich ust i zaczęła mnie całować… tym razem bardzo śmiało i głęboko wsuwała swój język do moich usta, a ja wypychałam go wciskając swój do jej ust…. Taka zabawa trwała jakiś czas i bardzo chyba się podobała Paulinie, bo nie bardzo miała ochoty przestać, mi zresztą też coraz bardziej podobało się to całowanie. Nie było to co prawda z chłopakiem ale zawsze coś….
Ja cały czas miałam zamknięte oczy….ale w pewnej chwili poczułam rękę Pauliny na mojej piersi. Czułam jak delikatnie przez materiał mojej nocnej koszulki zaczyna głaskać moją pierś.
W tej sekundzie miliony myśli przemknęły mi w głowę. Przypomniałam sobie jak Pavel zrobił dokładnie tak samo, a ja spanikowałem… przypomniałam sobie jakie to było wspaniałe uczucie jak dotknął moich piersi przez materiał stanika… przypomniałem sobie jakie to było cudowne uczucie jak sama pieściłam swoje piersi i odkrywałem jeszcze miesiąc temu swoje reakcje na taki dotyk. Po prostu miliony myśli….. Zrobiło mi się jednak bardzo przyjemnie…. Poczułam dziwne podniecenie ,nie otworzyłam więc oczu ….. nie zrobiłam po prostu nic…. Zaczęłam sobie po prostu wyobrażać Pavla jak mnie całuje i pięści moje piersi na plaży.
Na efekt nie trzeba było długo czekać… moje sutki zrobiły się nagle twarde i sterczące…. Doskonale zaczęły się odznaczać o materiału koszulki. Moje podniecenie było już naprawdę duże… poczułam jak robię się na dole wilgotna.
Paulina chyba wyczuła pod swoją dłonią moje stwardniałe sutki bo przestała mnie całować … otworzyłam oczy i ujrzałam Paulinę jak przygląda się bardzo uważnie i ze zdziwieniem moim nabrzmiałym sutkom wyraźnie wybrzuszającym cienki materiał nocnej koszulki.
- dlaczego mi się tak przyglądasz Paula, zapytałam
- bo… bo jakoś strasznie powiększyły Ci się sutki.. czy wszystko z nimi w porządku? Nie zrobiłam coś złego? , przepraszam… wyszeptała speszona Paulina
- nie Paula nie zrobiłaś nic złego, czytałem ,że tak po prostu się dzieje jeśli dziewczyna się mocno podnieci , a nie powiem… Twój dotyk wywołał u mnie bardzo miłe wspomnienia z wakacji i poczułam się podniecona tak jak wtedy… tylko teraz nie uciekłam… zachichotałam cichutko.
- oj to dobrze bo już się przestraszyłam ,ale mi się tak nie zrobiło z piersiami choć przyznam Ci się ,że też robiło mi się bardzo dziwnie przyjemnie, czułam takie dziwaczne podniecenie i ciekawość zarazem. Też bym chciała tak się podniecić ,żeby sutki mi sterczały ,ale chyba mam jeszcze za małe piersi bo Twoje są o wiele większe.
- nie narzekaj, pewnie jak ja bym dotykała Twoich to też by sterczały, wiesz… jak …
zwiesiłam głos w pół słowa zastanawiając się czy powinnam to mówić Paulinie
- a już nic , zakończyłam
Ale z Paulina nie było tak łatwo…jakby zachęcona i zaciekawiona męczyła mnie dalej, no powiedź Aga co chciałaś powiedzieć… po chwili wahania powiedziałam,
- bo wiesz Paula… przed wakacjami jeszcze kiedyś jak się przebierałam poczułam takie dziwne podniecenie jak pośliniłam palec i zaczęłam pieścić nim sutki to się właśnie zaczęły robić takie twarde i duże , a ja czułam spore podniecenie. To było pierwszy raz jak to poczułam i zobaczyłam co się dzieje z moimi sutkami jak je pieszczę trochę. Później czasem zaczęłam robić to w kąpieli. Polubiłam to, bo to sprawia mi dużą przyjemność i bardzo mnie podnieca…
- to może ja teraz spróbuje, a jak będę coś źle robić to mi powiesz… proszę Aguś
- no dobrze
Paulina położyła się ponownie na plecach i zaczęła masować przez pidżamę swoje piersi, rzeczywiście nie były jeszcze zbyt duże. Po chwili jednak stwierdziła…
- no zobacz Aga mówiłam ,że nic z tego, są za małe i już….
- oj tam nie wymyślaj Paula, może spróbuj nie przez materiał tylko pośliń palec i rób nim delikatnie kółka wokół sutek i wyobrażaj sobie że się całujesz z chłopakiem
Paulina pośliniła mocno palec i włożyła sobie pod górę pidżamy delikatnie pieszcząc sutki swoich piersi, zmrużyła oczy i robiła to delikatnie i powoli, a ja się jej przyglądałam i też zaczęłam pieścić podobnie jak ona swoje piersi.
- miło mhmmmm….. wyszeptała po dłuższej chwili Paulinka
- ale zobaczysz i powiesz czy dobrze to robię? , dodała po chwili
i nieoczekiwanie podwinęła do góry swoja pidżamkę tak ,że nie zdążyłam czegokolwiek powiedzieć kiedy jej śliczne malutkie piersi były już przed moimi oczami. Paulina pośliniła ponowienie palec i zaczęła powili nim krążyć wokoło sutki. Po chwili przyglądania się Paulinie zobaczyłam ,że rzeczywiście jej sutek pieszczonej piersi zaczyna robić się większy i bardziej różowy, drugiej piersi zresztą także. Paulina miała po prostu bardzo delikatne małe piersi i malutkie sutki. Taka była po prostu ich uroda. Ten widok jeszcze bardziej mnie podniecił… zaczęłam się coraz intensywniej pieścić , delikatnie ugniatać i masować swoje piersi. Przestałam już patrzeć na pieszczącą swoje nagie piersi Paulinkę tylko położyłam się na plecach obok Pauliny ,zamknąłem oczy i pieściłam swoje sutki nie zwracając już uwagi na przyjaciółkę. Wyobrażałam sobie tylko Pavla jakby pieścił moje piersi. No tylko ,ze ja nie byłam już całkowitą nowicjuszka jak Paulina i wiedziałam już co to pieszczoty. Znałam już trochę swoje ciało. Nie wiem nawet kiedy się to stało…. Jakoś bezwiednie w tym całym podnieceniu moja jedna ręka dalej pieściła piersi, a druga powędrowała po brzuszku…coraz niżej , aż po krótkiej chwili znalazła się w moich majteczkach. Rozchyliłam trochę szerzej swoje uda i cudownie pieściłam paluszkami swoja cipeczkę, cały czas trzymając rękę w majtkach. Cipeczka była już calutka mokra i bardzo, bardzo śliska….czułam pod palcami jak moje delikatne włoski łonowe całe już się sklejają od soczków z mojej cipuni. Mój cudowny odkryty przed wakacjami groszek już był calutki twardy a każde jego muśniecie palcem przyprawiało mnie o dreszcze. Przesuwałam paluszkiem wzdłuż całej szparki , zatrzymując się zawsze na chwile przy cudownym groszku…lekko muskając go paluszkiem, zataczając malutkie kręgi wokół niego lekko rozchylając przy tym płatki mojej szparki. Przez moje ciało przepływały wtedy te cudowne delikatne dreszcze. Robiło się gorąco to po chwili oblewał mnie zimny pot. Czułam jak moje podniecenie zaczyna bardzo gwałtownie w sposób którego nie mogłam już kontrolować narasta i narasta…
Nagle przez moje ciałko przeszedł cudowny orgazm…..mhmmmm cało wyprężyło się i zaczęło delikatnie drzeć… jęknęłam tylko z rozkoszy, poczułam jak moja cipeczka cała pulsuje, jak się mocno rytmicznie zaciska i wypływa z niej jeszcze więcej mojego soczku…… mhmmmm …ależ zrobiło mi się cudownie.
Otworzyłam oczy i dopiero w tej chwili zorientowałam się ,że Paulina jest przecież obok , całkiem się zapomniałam w tych moich pieszczotach…
Spojrzałam na nią z lekkim przerażaniem w oczach. Miałam wrażenie ,że Paulina przyglądała mi się od dłuższej chwili. Obie milczałyśmy.
Po chwili jednak Paulinka zapytała.
- Aga co Ty robiłaś? Co się z Toba działo byłaś jakby nieobecna.
- przepraszam Paulinko , poniosło mnie trochę. Masturbowałam się po prostu, czyli pieściłam swoją cipkę. Tak się to nazywa i było mi tak przyjemnie ,że miałam orgazm
Paulina spojrzała na moje majtki...
- masz całe mokre majtki na cipce, posikałaś się ?
- nie nie !! Paula to jest taki śluz ,że jak dziewczyna jest bardzo podniecona to po prostu cipka robi się mokra. A co Twoja nie była jak pieściłaś swoje sutki?
- nie wiem , nie sprawdzałam ,ale chyba rzeczywiście czułam ,że tam jest jakoś inaczej…gorąco, wyszeptała jakby zawstydzona Paulina.
- to sprawdź , wypaliłam nie wiem dlaczego.
Paulina jakby nigdy nic włożyła swoją rączkę do spodni od pidżamy i zaczęła dotykać swojej szparki.
- no chyba jest jeszcze mokra i strasznie się cała lepi,
- no widzisz, to masz tak samo , a i sutki Ci stwardniały jak u mnie bo sama widziałam ,a Ty po prostu masz je mniejsze bo taka już jesteś, a nie to ,że masz 12 lat a ja już 13 , skwitowałem.
Poczułam się już dość śpiąca i zmęczona po tym orgazmie i całym dniu wrażeń.
- Paula to śpimy bo świt nas zastanie
- dobra , niech ci będzie powiedziała jakby z żalem Paulina, ale było widać ,że też już jest bardzo śpiąca.
Nawet nie wiem kiedy obie zasnęłyśmy.
Obudziła nas moja mama, wołając na śniadanie. Słonce już ładnie świeciło mi w okno.
Szybko pobiegłyśmy po kolei się umyć. Po chwili zeszłyśmy na śniadanko. Przed zejściem na dół Paulina wyszeptała mi do ucha. Tak jakby nikt nie miał tego usłyszeć.
- Aga…. Dziękuję. Ale pokażesz i nauczysz mnie jeszcze jak się masturbować ,żeby mieć orgazm?
- obiecuję odparłam.
Teraz byłyśmy sobie jeszcze bliższymi przyjaciółkami……
c.d.n.
Dodał: Agusia, 2013.11.13
czytano: 0 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
Ewka 2014.12.21
Rewelka Mhmmmmmm
Jadzia 2014.09.01
Fajne :-) podoba mi się
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top