opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 CZ.I Łódź Wrocław i noc w motelu - Perełka
Prawdziwa historia. Imiona zostały zmienione.

Z gorącymi pozdrowieniami dla mojego "prywatnego Demona". Perełka

Boże jak było gorąco tego dnia. Stałam na peronie w moim mieście i czekałam na pociąg relacji Łódź Kaliska-Wrocław. Na miękkich nogach wypatrywałam choć cienia na horyzoncie. W tym pociągu siedział On- piekielnie przystojny student z Łodzi. "Co ty tu robisz dziewczyno?!" pomyślałam kiedy usłyszałam z głośnika zapowiedz. Dobrze wiedziałam co robię. Ale nigdy nie spodziewała bym się, że tamten weekend tak bardzo odmieni moje dalsze życie.

Poznaliśmy się pół roku wcześniej przez FunSkan- portal randkowy dla klientów Plusa. Od początku coś między nami iskrzyło, coś co powstrzymywała tylko ta cholerna odległość Łódź- Wrocław. W pewnym momencie zapadła decyzja o spotkaniu. "Zwariuje z tego podniecenia, spotkajmy się" napisał pewnego dnia, a ja wiedziałam, że nie dam rady dłużej odwlekać tego momentu. Sama bym nie wytrzymała.

Gdy pociąg ruszył zadzwonił do mnie, sprawdzić czy wsiadłam. Rozmawiając z nim przechodziłam przez pełne ludzi wagony. W pewnym momencie stanęłam jak wryta na drżących kolanach, nr będąc w stanie ani odpowiedzieć mu do telefonu ani otworzyć dzielących nas drzwi. Stał profilem do mnie, a gdy sie odwrócił, miałam wrażenie, że ktoś włączył slowmotion. Pamiętam to spojrzenie, kiedy wwiercał się nim w moją duszę. Uśmiechnął się i otworzył te cholerne drzwi.
-Cześć Patrycja.- usłyszałam ten sam seksownie niski głos, jaki słyszałam kiedy wiele razy świntuszyliśmy przez telefon. Tym razem wibrował we mnie, poruszając każdą komórkę mojego siedemnastoletniego ciała.
-Cześć Damian. Miło Cię wreszcie spotkać.- starałam się nie tracić rezonu. Uśmiechnął się, a ja modliłam się w myślach żeby tylko mnie nie dotknął. Rozpadła bym się wtedy na kawałki. Wiedział o tym. Zdecydowanie złapał mnie za rękę i poprowadził do swojego przedziału. Z ulgą zobaczyłam, że jest w nim niemalże komplet pasażerów. Usiedlismy a on rozluźnił uścisk, nie wypuszczając mojej małej dłoni ze swojej. Przypomniała mi się nasza dawna rozmowa. Okazało się, że oboje mamy podobny mały fetysz. Jego kręcą małe dłonie u kobiet, a mnie dla odmiany wielkie u mężczyzn. Kiedy zaciskałam pięść on otulał ją delikatnie swoimi długimi palcami. Spojrzałam mu w oczy i niemalże zobaczyłam w nich, że też pamięta naszą rozmowę. Spłonęłam rumieńcem, spuszczając wzrok. Jego dłoń powędrowała na mój kark, a wtedy poczułam coś czego nie doświadczyłam nigdy wcześniej ani nigdy później z żadnym mężczyzną. Mrowienie od miejsca na skórze w którym mnie dotykał rozeszło się na całe ciało. Nie zwracałam uwagi na to, że są wokół nas ludzie. Jednocześnie zbliżyliśmy się do siebie i po raz pierwszy poczułam dotyk jego soczystych, pełnych warg na swoim ciele.

Podróż trwała jeszcze około godziny i do teraz nie przeżyłam takiego podniecenia jak wtedy kiedy mnie dotykał. Czułam ten ogień który w nim płonął tak samo jak we mnie.

Dojechaliśmy do Wrocławia i z dworca udaliśmy się do motelu przy placu Bema. Pokoik był przytulny, bez przesady ale dla nas liczyło się tylko łóżko. Gdy tylko za gospodynią zamknęły się drzwi poczułam jak ogromny ładunek namiętności i podniecenia przenika przeze mnie i zaczyna mnie rozgrzewać do czerwoności. Rozegraliśmy się szybko, całując w międzyczasie. Nie potrafię opisać słowami tego co wtedy się działo. Ciała które spotkały się pierwszy raz współgrały tak jakby znały się z tysiąc lat. Nie musiałam uczyć się jego ciała. Chłonęłam ustami każdy jego fragment, razem z całą długością dwudziesto - centymetrowego członka. Chciałam zapamiętać jego smak, zapach, dotyk. Nie wychodziliśmy z łóżka przez 10 (tak dziesięć) godzin. To była najdłuższa noc w moim życiu. I najbardziej rozkoszna spośród wszystkich które dane mi było przeżywać dotychczas.
cdn

Jesli to czytasz Demonie to wiedz, że jestem Ci wdzięczna. Za tamten weekend, za list który chowam do teraz. I za to jak nasza znajomość dobiegła końca. Na mapie mojego życia jesteś taką właśnie eksplozją, która wrzuciła mnie na właściwy tor. Tęsknię za Twoimi wielkimi dłońmi i żałuję, że nie udało nam się namalować tego obrazu seksem którym mnie zainspirowałeś.
Część mnie zawsze bedzie już należeć do Ciebie.
Perełka.
Dodał: Czarna Perełka, 2013.11.12
czytano: 0 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top