opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Spotkania po spływie cz.1 - historie prawdziwe
Po spływie zacząłem się spotykać z Agnieszką, ale niestety jej rodzice nie bardzo byli z tego faktu zadowoleni, przeszkadzało im ,że Aga miała dopiero 16 lat, a ja już wówczas 22 . Co by powiedzieli gdyby wiedzieli jak było na spływie….
W każdym razie po dwóch czy trzech spotkaniach w mięście na lody, wspomnieniach, śmiechu, obie dziewczyny wyjechały na dwa tygodnie z rodzicami na wczasy.
Pewnego dnia po powrocie zadzwoniła Agnieszka, że wpadną z Paulina mnie odwiedzić. Mama pozwoliła spotykać się Agnieszce ze mną tylko w obecności siostry :P. No i bardzo dobrze jak dla mnie :D, gdyby mama siostrzyczek wiedziała co robi takim postawieniem sprawy…
Była końcówka sierpnia ja uczyłem się do egzaminu w sesji wrześniowej.
Tego dnia pogoda był śliczna… upał prawie 30 stopni, bezchmurne niebo…
Około 17 zadzwonił dzwonek. Otworzyłem drzwi…
Cześć Tomku – prawie równocześnie zawołały rozradowana i uśmiechnięte siostrzyczki.
Cześć. Wspaniale was widzieć… o rany ale jesteście ślicznie opalone.
Wchodźcie do środka, bo na dworze straszny upał, a w domu trochę chłodniej.
Jak tam udały się wczasy? – zapytałem
Było fajnie… wspaniała woda..pogoda.. ale jednego nam brakowało… Ciebie!!!
A tam… mówicie tylko tak ,aby sprawić mi przyjemność.
Wcale nie zaprotestowały dziewczyny.
No dobra , dobra…. niech wam będzie! Ja też bardzo za Wami tęskniłem!
Ciekawe za czym najbardziej tęskniłeś?... zaczynała mnie podpuszczać i się droczyć Agnieszka.
Obie siostry wyglądały prześlicznie. Obie w zwiewnych lekkich letnich sukienkach. Obie nie miały stanika, a ich piersi wyglądały bosko w tych sukienkach.
Przyniosę wam coś chłodnego do picia OKi? Sprawdzę czy mam lody w zamrażarce, jeśli oczywiście macie ochotę na coś chłodnego – powiedziałem.
Lody to my chcemy, ale nie z zamrażarki – zachichotały siostrzyczki.
Przyniosłem wodę mineralna z cytryna i kostkami lodu. Usiedliśmy i zaczęliśmy rozmawiać. Tak naprawdę o wszystkim i niczym , o studiach, o ich wczasach.. w końcu tematy zeszły na wspominania ze spływu.
Zauważyłem ,że podczas tych wspominek… zarówno Agnieszce jak i Paulinie sutki coraz bardziej twardnieją i odznaczają się coraz wyraźniej przez delikatny prawie przezroczysty materiał ich sukienek.
Agnieszka siedziała naprzeciw mnie na fotelu, a ja z Paulina na kanapie….
W pewnej chwili Agnieszka podkuliła nogi, opierając stopy na brzegu fotela. Moim oczom ukazały się jej cudowne opalone na brąz uda i śnieżno białe majteczki na pupie.
Aga jakby czytała w moich myślach….
Szeroko rozchylając nóżki powiedziała… Tak, tak Tomku to są te same majteczki które za pierwszym razem tak przykuły Twoja uwagę w namiocie pewnej nocy.
Te same ..ale nie wyglądają tak samo jak w namiocie…. wyglądają co nieco inaczej zażartowałem… teraz są jakby mokre w pewnym miejscu – bo rzeczywiście doskonale była widoczna całkiem już spora plamka wilgoci w wiadomym miejscu.
Agnieszka podwinęła wyżej sukienkę i spojrzała na swoje majtki jeszcze szerzej rozchylając swoje cudowne 16 letnie nóżki.
Paulina przyglądała się tej scenie bez słowa sącząc wodę z cytryna i lodem z oszronionej szklanki.
Aga droczyła się dalej…. Jej sutki już bardzo wyrazie sterczały przez materiał sukienki.
Ojej… rzeczywiście , ale chyba nie popuściłem… muszę sprawdzić co to jest. Odchyliła w tej chwili majteczki na bok ukazując prześliczna cudowna różową idealnie wydepilowana cipeczkę. Przeciągnęła po niej delikatnie paluszkiem….
Oj ona jest naprawdę cała mokra… i taka śliska… ciekawe dlaczego…
W tej chwili Agnieszka zaczęła powolutku pieścić swoja cipeczkę..przesuwając po niej paluszkiem, to znów delikatne pieszcząc łechtaczkę , aby po chwili wsunąć do środka swój paluszek.. najgłębiej jak tylko mogła.. Głowę odchyliła do tyłu i zamknęła oczy… To był przecudowny widok pieszczącej się małolaty.
Paulina odłożyła szklankę z woda i jednym szybkim ruchem ściągnęła sobie majtki rzucając ja na podłogę. Położyła się bokiem na kanapie tak, ze głowę miała nam moim rozporkiem , a swoje nogi podkuliła na kanapę wypinając pupę w stronę Agnieszki pieszczącej się na fotelu.
Szybko rozpięła mi spodnie i jednym ruchem wyciągnęła z majtek już bardzo twardego i nabrzmiałego członka. Od razu wzięła go do buzi ..pieściła go swoimi ustami w nieopisanie cudowny sposób. Jej języczek wirował wokoło główki członka.. to znów całą główkę prawie połykała wkładając ja sobie bardzo głęboko do gardła. To było nieziemsko podniecające.
Opuściłem ramiączka jej sukienki odsłaniając jej cudownie nabrzmiałe piersi… sutki były już twarde jak kamyki. Nagle zaświtała mi pewna myśl w głowie.
Jedna ręka głaskałem jej włosy gdy ona zajmowała się cudowanie moja męskością, a druga sięgnąłem do szklanki z woda , wydobywając z niej kostkę jeszcze nie roztopionego lodu.
Delikatnie dotknąłem kostką lodu sutka Paulinki… cała zadrżała…. ale i cudownie zamruczała… mhmmm widać ,że to był strzał w dziesiątkę :D , podobało jej się to. Widać i czuć było jej gwałtowne narastanie podniecenia. Paulina przekręciła się lekko tak abym miał dostęp do obu jej piersi.
Jedna ręką kostką lodu zacząłem wodzić po całym jej ciele… po sutkach..piersiach.. całym brzuszku… powolutku… delikatnie. Drugą ręka zacząłem delikatnie pieścić jak cipeczkę… Paulina rozchyliła szerzej uda abym miał łatwiejszy dostęp do jej skarbu. Jej cipeczka dosłownie już cała ociekała soczkami. Cały czas delikatnie… pieściłem tylko jej łechtaczkę. Paulina wydawała z siebie cudowne pojękiwania rozkoszy.
Agnieszka cały czas zajmowała się sobą, ale bez przerwy uważnie nam się teraz przyglądała… pewnie zastanawiała się co to za zabawa z lodem. Po chwili sama sięgnęła do swojej szklanki po kostkę lodu i zaczęła tak samo jedna ręką pieścić dalej swoja cipeczka, a druga wodziła kostka lodu po swoim ciałku, piersiach.. gdy dotykała lodem sutków cała drżała.
Ale było widać ,że tak jak Paulinie podoba się jej ta zabawa z lodem i też ją bardzo to podnieca.
Moja kostka lodu już prawie się rozpuściła… strużki wody spływały po ciele Pauliny na jej sukienkę.
Sięgnąłem do szklanki po nowa kostkę. Tym razem zacząłem wodzić nią po udach Paulinki… , aż zasyczała z podniecenia. Posuwałem się coraz wyżej i wyżej. Była już szalenie podniecona, bo coraz szybciej zaczęła wkładać sobie do usta mojego członka.. wkładała go coraz głębiej …. Nie wiedziałem ,że dziewczyna może włożyć go sobie do gardła aż tak głęboko…. Ale to było cudowne uczucie…
Ja posuwałem się z kostka lodu coraz wyżej… delikatnie przesuwałem już po jej cipeczce… zacząłem ją delikatnie rozchylać kosteczka lodu i przesuwać coraz wyżej…
W chwili gdy pierwszy raz dotknąłem kostka lodu łechtaczki Pauliny nastąpiła istna eksplozja orgazmu. Paulina nagle zaczęła drżeć w spazmach rokoszy wbijając sobie , nie wiem czy celowo , czy ze względu ,że tak drżała i nie mogła tego opanować, całego mojego członka w gardło… tak głęboko jeszcze nigdy nie był.
To spowodowało ,że natychmiast cały ładunek mojej spermy wylądował w jej przełyku. Cudownie pulsowałem w jej ustach, a moje soczki spływały do jej gardełka. To spowodowała następna fale orgazmu u Pauliny… zacisnęła uda uciskając cipkę całą dłonią swojej ręki i dosłownie wyła z rozkoszy cały czas się trzęsąc… Po dłuższej chwili powoli zaczęła dochodzić do siebie.
Agnieszka gdy widziała co się dzieje z Paulina, gdy dotknąłem kostka lodu jej łechtaczki prawie równocześnie zrobiła to samo. Na efekt też nie musiała długo czekać. Jej ciałem po prostu także zaczął wstrząsać wspaniały orgazm.
Po chwili wszyscy opadliśmy z sił. Paulina z głowa na moich kolanach ciężko oddychała, a Agnieszka opuściła bezsilnie nogi z fotela, oparła głowę o fotel , zamknęła oczy powolutku dochodząc do siebie.
Ależ Ty masz Tomku pomysły, ale mi było cudownie. W życiu bym nie przypuszczała ,że taka może być reakcja na nagły dotyk zimna i wody. Było mi po prostu niewiarygodnie cudowanie. Każdy orgazm z Toba wydaje się być większy za każdym razem - odezwała się po chwili Paulina.
Ja kiedyś o tym czytałam ,ale nie przypuszczałam ,ze to aż tak podnieca, mi było po prostu wspaniale – dodała Agnieszka.


Spojrzałem na zegar, było po 18
Daj mi coś jeszcze do picia , bo strasznie zaschło mi w gardle – powiedziała Agnieszka
Ojej mam całą mokra sukienkę od tego topniejącego lodu – zauważyła Paulina.
Ja też – dodała Agnieszka.
No to na co czekacie… ściągajcie te sukienki i powieście na suszarkę to szybko w ten upał wyschną.
Siostrzyczkom nie trzeba było dwa razy powtarzać. Jak na komendę ściągnęły sukienki. Agnieszka została w samych bialutkich majteczkach , wyglądała prześlicznie, biel majteczek doskonale kontrastowała ze wspaniale brązowa opalenizna. Paulina natomiast była całkiem naga. Schyliła się jednak i założyła na siebie niebieskie majteczki dokładnie w kolorze jej sukienki.
Ja przyniosłem znowu trzy szklanki wody z cytryna i lodem ;)
My tak paradujemy nagie a Ty co Tomku ! Tak nie wypada, wyskakuj z tych ciuszków! Sprawiedliwość musi być - powiedziała śmiejąć się Agnieszka.
Po chwili i ja byłem tylko w bokserkach. Usiadłem w fotelu, Agnieszka podeszła do mnie i usiadła mi na kolana. Paulina siedziała na kanapie , teraz usiadła sobie wygodnie po turecku bo miała do dyspozycji cała kanapę. Dalej zaczęliśmy rozmawiać o spływie…
Nasze podniecenie u całej trójki zaczęło znowu narastać , czułem jak mój członek ponownie twardnieje i robi się pokaźnych rozmiarów. Agnieszka widząc , a raczej czując to zaczęła się specjalnie tak wiercić… aby się o niego ocierać bo powodowała jeszcze większe moje podniecenie.
Nagle Agnieszka wstała, szybkim ruchem ściągnęła swoje majtki i klękając przede mną przed fotelem zaczęła zdejmować moje bokserki.
Nie wytrzymam ani sekundy dłużej bez Ciebie we mnie ! Uniosłem lekko biodra aby ułatwić zadanie Agnieszce. Mój członek był już naprawdę gotowy i strasznie spragniony wilgotnej gorącej i bardzo ciasnej cipeczki Agnieszki! Agnieszka zaczęła go pieścić dłonią i ustami sama główkę.
W tym czasie Paulina sięgnęła swojej do torebki leżącej na stoliku, wyjęła dwie prezerwatywy. Jedna rzuciła Agnieszce, a druga odłożyła obok siebie na kanapie.
Agnieszka sprawnie odziała mojego członka w ubranko. Usiadła na fotelu twarzą do mnie… tak ,że bardzo szeroko rozstawiła swoje nóżki po obu stronach poręczy fotela. Doskonale widziałem jej cudowną mokrą , dosłownie lśniąca od soczków różowa cipeczkę…. Już szeroko rozwartą , przy tak szeroko rozstawionych nóżkach. Mhmmmmm strasznie na mnie ten widok podziałał podniecająco.
Agnieszka objęła mnie za szyję, uniosła się do góry, jednocześnie mocno się do mnie przytulając.. po chwili zaczęła powolutku się opuszczać nabijając się wprost na mojego wyprężonego członka… Mhmmmm
Robiła to bardzo , ale to bardzo powolutku. Czułem dosłownie każdy milimetr jej wnętrza, doskonale wyczuwałem główka członka każdą nierówności jej wnętrza. Mimo ,że była już bardzo śliska od soczków i wchodziłem w nią gładko bez oporu , to jednak ta 16 letnia cipeczka była bardzo jeszcze ciaśniutka. Po chwili Agnieszka była już nabita na mnie do samego końca… czułem sam koniuszek jej cipeczki, a nasze uda mocno przylegały do siebie.
Mocno się do mnie przytuliła….
Tak strasznie tego pragnęłam…. codziennie sobie wyobrażałam jak we mnie wchodzisz Tomku.. jak mnie wypełniasz całym sobą…. Mhmmmm teraz jest mi cudownie… Tak straszliwie tęskniłam!!!
Ja też o tym marzyłem i tak samo za Tobą tęskniłem Aguniu.
Zaczęliśmy się bardzo namiętnie całować…. Aga zaczęła kręcić biodrami, taki ruch okrężny jej bioder zadział na mnie bardzo stymulująco… czułem nagłym przypływ podniecenia. Po chwili Aga zaczęła się unosić w górę to znów się na mnie nabijać. Za każdym razem podnosiła się wyżej i z większa siłą nabijała się na mojego twardego do granic członka…..
Przez chwile dostrzegłem jak z patery z owocami leżącej na stole przed kanapą Paulina bierze dorodnego banana i wciąga na niego drugą wyjętą przez siebie prezerwatywę. Zdejmuje swoje niebieskie majteczki.
Znowu siadając po turecku zaczyna bawić się paluszkami swoją cipeczką. Po chwili lekko odchyla się do tyłu tak ,że doskonale widzę jej cipeczkę… rozchyla ja sobie powolutku palcami jednej reki i wpycha powoli banana do cudownie rozchylonej cipki. Zaczyna nim poruszać… najpierw powolutku… i płytko.. po chwili odważniej i głębiej.
Agnieszka zaczyna dochodzić… przytula się mocno do mnie i czuję jak jej cipka rytmicznie i bardzo mocno zaciska się na moim członku jej orgazm i wyczuwalne Skórcze trwały jak zawsze bardzo długo. Chwilę tak trwaliśmy jeszcze w bezruchu, czułem tylko cały czas pulsowanie Agnieszko cipki. Mi jeszcze tym razem trochę brakowało do końca….
Agnieszka czując ,że mój członek jest jeszcze strasznie twardy, zeszła ze mnie łapiąc mnie za rękę i ciągnąc w stronę kanapy na której Paulina cały czas masturbowała się bananem.
Pomożemy Ci , albo pomóżcie sobie wzajemnie – powiedziała Agnieszka.
Paulina wypij pupę – dodała.
Już wiedziałem o co chodzi Agnieszce.
Paulina uklękła tak , że stojąc przy kanapie miałem członka wycelowanego wprost w jej pupę.
Agnieszka szybko sięgnęła do torebki Pauliny skąd ta wcześniej wyjęła prezerwatywy i wyjęła środek nawilżający . Widać ,że siostrzyczki były dobrze przygotowane na spotkanie ;D
Agnieszka nałożyła niewielka ilość żelu na mojego członka a resztę rozsmarowała po otworku pupy Pauliny..
Przyłożyłem delikatnie członka do jej pupci i powolutku zacząłem napierać.. po chwili główka wślizgnęła się do środka. Wyjąłem na chwilkę członka z pupy Pauliny , a Agnieszka wycisnęła jeszcze trochę głębiej żel w lekko jeszcze rozwartą po wyjęciu członka pupę siostrzyczki. Teraz już wszedłem w jej pupę swobodnie… bez najmniejszego oporu, ale bardzo, bardzo wolniutko , aby sprawić Paulinie przyjemność, a nie ból choćby przypadkowy. Po chwili zacząłem się powoli i rytmicznie w niej poruszać
Agnieszka w tym czasie położyła się na kanapie i wyręczyła Paulinę w „obsłudze banana”.
Paulina podparta na jednej ręce druga pieściła na zmianę swoje sutki i łechtaczkę… ja trzymając ja mocno za biodra wbijałem się w jej pupę z całym impetem, coraz szybciej i szybciej. Dokładnie w rytm moich ruchów Agnieszka wkładała banana w cipkę Pauliny.
Minęła zaledwie chwilka jak Paulina zawyła z rozkoszy, czułem jak strasznie silne skurcze jej pupy dosłanie zgniatają mojego członka.. a uścisk jej cipki robi z banana bliżej nie określona miękką konsystencje w prezerwatywie… W tej chwili też eksplodowałem. Paulina upadła na kanapę , opadając wysunęła mojego członka z pupy… Agnieszka delikatnie wyciągnęła z jej cieki banana i zaczęła go oglądać i badać palcami jego konsystencje…. Niestety już dość miękką.
Po chwili odpoczynku wszyscy pobiegliśmy pod prysznic. Śmialiśmy się wygłupialiśmy się jeszcze w łazience. Jedno z nas chlapało się pod prysznicem, a dwójka czekała siedząc na brzegu wanny…
Tomku….. przy następnym spotkaniu ja chcę w obie dziurki - zachichotała Agnieszka.
Dobrze…. z największą przyjemnością - odpowiedziałem.
Zrobiło się późno.. . odprowadziłem siostry do domu… wieczór był bardzo przyjemny.
Wracając do siebie przez park rozpamiętywałem jeszcze to co się działo jeszcze godzinę temu…. nasze pierwsze takie spotkanie od czasu spływu….
c.d.n.Dodał: Tomek turysta, 2012.05.02
czytano: 3818 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
Sofos.pl 2016.03.24
Pozycjonowanie, tworzenie stron www, Administracja, FanPage, Facebook, Tworzenie sklepu Internetowego, Marketing, Instalacja Skryptów, Wordpress, Joomla - Sofos.pl - www.sofos.pl - http://www.sofos.pl
Laura 2015.01.28
Po prostu świetny cykl opowiadań. Rewelacja! dzięki!
Emilka 2014.01.01
Aż mi sie chce bzykac......
Klaudia 2013.10.19
Po prostu rewelka opowiadania piszesz Tomku!! Dzieki!! ;**
NocnyPastor 2013.01.06
Zapraszam na Najlepszą stronę z Opowiadaniami Erotycznymi
WWW.XSTORY.PL

Najlepsze Opowiadania w Sieci
www.xStory.pl
aniatt 2012.12.29
chętny na seks? aniatt@o2.pl
Whatever 2012.12.11
Tomek! Kiedy wrzucisz następne opowiadania? Ja już sie nie moge doczekać! Jesteś najlepszy!
Jolka 2012.12.06
Fantastik opowiadania !!
nika2001 2012.10.09
extra
Kaśka 2012.10.05
Opowiadanie super!!!!!
A Ty NocnyPastor wypad stąd z tą relkamą!!! To miejsce do wyrazania opini o konkretnym opowiadniu a nie na reklamy!!! Ta strona krórą reklamujesz to i tak cienizna i komercha w porównaniu z TĄ tutaj! Tak ,że nie zaśmiecaj kometarzy!!!
Patryk 2012.09.13
Tomek kiedy dodasz nastepne opowiadania?
basia96 2012.08.06
Twoje opowiadania są cudowne! Na prawdę masz talent. Z niecierpliwością czekam na kolejne części ^^
Tomek turysta 2012.08.02
Kuba dzieki za mile slowa. Napisz na maila co masz za prospozycje :D Pozdrawiam wszystkich czytelników!!
kuba 2012.07.30
Czekam na kolejne części! Pobudza maksymalnie wyobraznie! Tomku jakiś kontakt do Ciebie? Mam ciekawą ofertę:)
Myszka1999 2012.07.20
Superaśne...zarombiste!! Też mam takie biale majteczki jak Agnieszka :D i tak samo w tym samym miejscu mokre!
Ania 2012.07.17
Mhmmm tak samo wspaniele opowiadanie jak te o splywie :-))
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top