opowiadania erotyczne
opowiadania erotyczne
Home * Wykup abonament * Skontaktuj się *
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne erotyczne opowiadania, fantazje erotyczne
osób online: 1
1908 opowiadań w serwisie
OPOWIADANIA EROTYCZNE - najwyżej oceniane / najnowsze / najrzadziej oceniane | Dodaj opowiadanie
.
opowiadania erotyczne, fantazje erotyczne

4000 zniżek do restauracji, pizzerii i barów

Bezpłatna aplikacja mobilna grupująca zniżki, promocje, kupony rabatowe, oferty lunchowe i happy hours dostępne w lokalach gastronomicznych, restauracjach, pubach i kawiarniach na terenie całej Polski.

http://bistroclub.pl
 Warszawska Noc
Noc........... pora o , której marzą kochankowie , złodzieje , lumpy i wszelkiego rodzaju kurwy i mety.

Idziesz mroczną uliczką starej części Pragi. Jest ciemno . Gdzie niegdzie żarzą się pamiętające dawną świetność Warszawy gazowe lampy. Ale i one nie mogą oświetlić drogi , którą wybrałaś. Serce w piersiach kołacze jak oszalałe. Strach ściska Ci gardło. Lecz nie rozumiejąc dlaczego wciska i drąży Twoją przerażoną głowę jedna niepokojąca myśl , pragnienie jakie może mieć tylko kobieta , pragnienie o wspaniałej przygodzie.

Starasz się usunąć tę niedorzeczną myśl , lecz ona jak bumerang wraca i wierci Twoje zmysły. Krok staje się coraz wolniejszy. Już czujesz jak niespełnione pragnienie wnika w Twoją cipkę powodując falę wyciekających soków .Uczucie jakiego doznajesz zaczyna być irracjonalne , niedorzeczne lecz Ty już jesteś nim owładnięta , nie możesz się od niego uwolnić. Przystajesz opierając się plecami o starą odrapaną kamienicę. Wyczuwasz jej mokre i stęchłe mury , lecz w tej chwili jest to Ci zupełnie obojętne .Powoli unosisz swoją sukienkę i powoli z namaszczeniem pieścisz wspaniale mokrą i śliską szczelinę między nogami. Jest nabrzmiała i gorąca. najpierw Twoje ruchy są jak muśnięcie skrzydeł motyla , jednak z czasem zaczynasz szaleńczy galop po swojej piździe. Druga ręka rozpoczęła szaleńczy taniec po sterczących jak szczyty Himalajów piersiach. Początkowo cichy szept rozkoszy przerodził się w spazmatyczny krzyk .Gigantyczny orgazm przeszył Twoje ciało .

Zblokowane ciało i umysł nie zauważyło , że całe zdarzenie obserwowało czterech podchmielonych tubylców. W oczekiwaniu na rozwój wypadków nie wykonali żadnego ruchu , lecz teraz pod wpływem wypitego alkoholu i oni nabrali ochoty na wielkie jebanko.

Podeszli do Ciebie i brutalnie chwycili za ręce wciągając w zatopioną w ciemnościach bramę. Chciałaś się wyrwać , lecz ciekawość i narastające podniecenie odebrało resztę sił do walki.

Nie dostrzegałaś ich twarzy , jedynie odrażający zapach piwa , który teraz wydawał się najwspanialszą perfumom.

Ten najwyższy chwycił Cię za włosy i ciosem w twarz powalił na ziemię. W Twojej podświadomości zawsze tkwił wątek brutalności. Podnosząc się zauważyłaś na wysokości swojej twarzy wyprężonego ogromnego fiuta. Wystraszyłaś się , .jeszcze nigdy nikt nie potraktował Cię jak kurwę.

Lecz ta ukryta myśl o czymś czego jeszcze nie zaznałaś wywołała ogromną falę podniecenia. Nagły policzek wymierzony przez drugiego mężczyznę sprowadził Cię do rzeczywistości.

Usłyszałaś słowa , które wywołały dreszcz i falę podniecenia :

- Ssij suko ! bierz go w mordę!

Słowa brzmiały jak rozkaz .Bez zbytnich ceregieli włożyłaś jego wielką , niedomytą pałę do ust. Nie rozumiejąc do końca sytuacji zaczęłaś stawać się coraz bardziej podniecona. Po udach zaczęły strumieniem spływać Twoje soki. Rytmicznie poruszałaś głową wpychając jego chuja w swoje gardło.

Powoli zaczęło Ci się podobać.

Nagle poczułaś jak pozostali mężczyźni zaczynają szarpać Twoje ubranie. Teraz już zostałaś naga. Las rąk wyciągniętych i obmacujących ciało , zagrzało i rozpaliło Twoje zmysły. Wiłaś się jak piskorz złapany w sieci. Poczułaś jak ich wielkie kutasy zagłębiają się we wszystkie jeszcze wolne otwory. Rozpoczął się szaleńczy galop. Ból , ale i rozkosz powodowały spazmatyczne skurcze Twego ciała. Wiłaś się i wyłaś jak zraniona łania przeżywając niekończący się orgazm. I nagle jak na komendę wszyscy wystrzelili swoją spermą , zalewając twarz ,usta ,cipę i dupkę. Było jej tak dużo , że mogłaś się tarzać w niej. Oni tylko patrzyli jak się wijesz zlizując ich spermę z butów spodni i ziemi.

Nie zdawali sobie sprawy , że to co zrobili było największym Twoim skrytym marzeniem. Zabawę zakończyli wylewając na Ciebie resztę piwa.

Śmiejąc zatopili się w mrokach nocy.

Leżałaś tak w kałuży spermy i piwa nie mogąc otrząsnąć się z wrażenia. Twoje poszarpane i mokre od spermy i kwaśnego piwa ubranie leżało obok. Wzięłaś je w ręce i nie zakładając szłaś naga przez wąskie uliczki Warszawskiej Starej Pragi.

Na twych ustach oprócz zaschniętej już spermy tkwił uśmiech............Niesamowity uśmiech spełnienia.

Jest to fikcja napisana na życzenie pewnej cudownej , ale trochę postrzelonej Pani...
Dodał: op, 2005.10.16
czytano: 7883 razy

Oceń to opowiadanie:
Redakcja erotyczne-opowiadania.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy

*nick:
e-mail:
*wynik:
wpisz wynik działania cztery dodać siedem
to zabezpieczenie przed robotami spamujacymi
*treść:
 
KOMENTARZE:
[c] Copyright 2005 Erotyczne-Opowiadania.pl // Wszelkie prawa zastrzeżone . Strona przeznaczona jest dla osób +18 Top